Foto prezenty – nieszablonowy sposób na podarek - Foto Zaranek - Fotograf Piła - Sesje zdjęciowe

Foto prezenty – nieszablonowy sposób na podarek

Foto prezenty – nieszablonowy sposób na podarek

Jeżeli szukasz pomysłu na nieszablonowy prezent dla kogoś bliskiego, mamy dla Ciebie coś, co z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nasze foto prezenty to idealny sposób na pokazanie komuś, że Ci na nim zależy. Dysponujemy wieloma formami foto podarków, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do Twoich zróżnicowanych potrzeb. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Fotokubki

Nie ma niczego przyjemniejszego niż aromatyczna kawa o poranku. Będzie ona jeszcze smaczniejsza, gdy nalejesz ją do kubka z wybranym zdjęciem. Jesteśmy w stanie nadrukować na każdym kubku zdjęcie, które wyślesz do nas przez Internet. Tego typu podarek łączy więc przyjemne z pożytecznym. Twoja druga połówka z pewnością będzie zachwycona personalizowanym podarkiem.

Fotokoszulki

Dobrym pomysłem na żartobliwy i oryginalny prezent są fotokoszulki. Zasada jest prosta – wybierasz koszulkę oraz przesyłasz do nas zdjęcie, które ma się na niej znaleźć. My dopasowujemy format fotografii i umieszczamy je na przedniej części koszulki. Takim prezentem możesz zaskoczyć kogoś, na kim Ci zależy i wywołać uśmiech na jego twarzy.

Fotpoduszki

Jeżeli szukasz czegoś dla swojej drugiej połówki, ciekawym rozwiązaniem są nasze fotopoduszki. Jesteśmy w stanie nadrukować Wasze zdjęcie ślubne na poduszce w kształcie serca. Dzięki temu Twoja wybraka lub wybranek będzie mieć Cię zawsze przy sobie. Fotopoduszka jest idealna do pokazania partnerce lub partnerowi, że jest dla Ciebie kimś wyjątkowym. Przekonaj się, jakie to proste!

To jeszcze nie wszystko

Nasza oferta na fotoprezenty jest o wiele bogatsza. Możemy również dostosować ją do Twoich potrzeb. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz, czego potrzebujesz. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć fotoprezent, który stanie się pamiątką i wywoła zaskoczenie u osoby, którą obdarujesz.